Při realizaci kovových obrobků doporučujeme zapojit do kontroly výroby kalibr. Pomůže vám zajistit trvale kvalitní výrobu, zásadně zmenší zmetkovost a ušetří materiál i čas pracovníků. Také při vedení nových spojů v konstrukcích jsou kalibry praktickou pomůckou. Rychlým a přesným poměřením zajistíte kvalitní spoj, který bude odpovídat požadavkům na snadnou montáž i demontáž a pevnou těsnost.

Prostřednictvím internetového obchodu www.kalibry.cz jsme pro vás připravili přehlednou sestavu všech běžně žádaných a používaných kalibrů. Vybírat můžete z normalizovaných řad podle potřebného úhlu stoupání, směru i rozteče. Závitové kalibry a kroužky, nastavovací kroužky, třmenové nebo válečkové kalibry vedeme skladem. Podle vaší objednávky jsme schopní expedovat požadovaná měřidla velmi rychle. Při náhlém poškození nástrojů vám dokážeme dodat nové, čímž snížíme ztrátu a prodlení ve vaší výrobě. Samozřejmě vám u všech nástrojů vždy garantujeme příznivou cenu a zejména kvalitní zpracování.

Výroba speciálních kalibrů

Pro specifickou výrobu vám zajistíme realizaci kalibru přesně podle vašich požadavků či výkresu. Pracujeme s kvalitními materiály, přesně dodržujeme zadání. V případě potřeb zajistíme kalibrace v akreditované laboratoři. Za tímto účelem dlouhodobě spolupracujeme s odbornou laboratoří firmy Trescal, držitele certifikátu ISO 9001. Kalibr atypických rozměrů, stoupání, levé, jiné tolerance a provedení (různé délky, chromování, tvrdokovové…) dodáme v nejkratší možné lhůtě a v požadovaném množství.

Minimální náklady

Nabízené kalibry odebíráme od osvědčených výrobců. Udržujeme dobré obchodní vztahy pouze s výrobci, kteží mohou ručit za kvalitu a dlouhou životnost. Každý kalibr podléhá přísné kontrole a měření. Vám tak nabízíme nejen vysoce kvalitní zboží, ale také mimořádně příznivé ceny. Při větším odběru nebo dlouhodobé spolupráci vám rádi vyjdeme vstříc i individuální cenovou nabídkou.

Veškeré nástroje můžete vyzkoušet v prostorách naší společnosti. Ochotně zodpovíme vaše dotazy a doporučíme nejvhodnější kalibr s ohledem na povahu vyší výroby, četnost využití a další požadavky.

 


← Zpět na blog