Nástroje a měřidla pro progresivní obrábění kovů

Naše společnost se od svého vzniku věnuje dodávkám nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovů s využitím především v průmyslové výrobě. Všechny dodávané výrobky jsou pečlivě vybírány s důrazem navysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Našimi dodavateli jsou domácí i zahraniční výrobci, kteří splňují naše nároky a požadavky.

Rychlé dodání

Pružně reagujeme na potřeby našich zákazníků a proto jsme vybudovali rozsáhlé skladové zásoby nejžádanějších nástrojů a měřidel tak, abychom Vám je mohli doručit v co nejkratší možné době. Velkou část zakázek expedujeme do 24 hodin!

Díky tomu můžete snížit náklady na držení skladových zásob. Rychlost dodávek také oceníte v případě nenadálého poškození nástroje.

Otevřená obchodní politika

Naším cílem je otevřená obchodní politika vůči našim zákazníkům. Většinu nástrojů tak nakupujete za doporučené ceny výrobce nebo dovozce.

Vážíme si našich stálých partnerů a nabízíme jim v průběhu roku zajímavé slevy a speciální nabídky. Jsme připraveni Vám poskytnout slevu v případě větších odběrů.

Nabízíme rovněž možnost vyzkoušení zvoleného nástroje a v případě Vašich dotazů jsme připraveni Vámporadit a pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího.

Pokud budete mít dotaz na naše pracovníky, můžete se na nás kdykoliv obrátit.