V řadě velkých výrobních provozů je třeba správně nastavit systém kontrol pro zajištění efektivní výroby a snížení nákladů. Vysoké procento zmetků souvisí nejen s vysokými náklady na ztrátu materiálu, ale také znevažuje čas a práci zaměstnanců. Efektivita výroby prudce klesá.

Kalibr na míru každého procesu

Nabízíme vám možnost rychlé a efektivní práce s měřícími kalibry. Při výrobě standardních obrobků můžete vybírat trny, závity, třmenové kalibry, válečkové i nastavovací kalibry v přehledné sestavě podle jednotlivých velikostí. U všech kalibrů vám garantujeme vysokou kvalitu a odolnost měřícího nástroje a samozřejmě i odpovídající měření podle norem ISO.

V případě atypické výroby vám ochotně připravíme požadovaný kalibr podle vašeho nákresu a přání.

Při sériové výrobě je snadné zapojit do procesu místo s výstupní kontrolou. Rychle a jednoduše dokážete ověřit všechny obrobky a stanovit počátek, kdy dochází k prvním změnám na kvalitě výrobků a je třeba seřídit výrobní stroje nebo zdůraznit pečlivost zpracování. Zavedením systematické kontroly nedojde k prodlení ve výrobě, naopak včasnou změnou formy, pravidelnou kontrolou zvýšíte efektivitu celé výroby.

Využijte lépe potenciál vaší firmy. Snižte náklady na výrobu omezením zmetkovosti a zvyšte kvalitu dodávaných produtků. Rozměrová stálost přispěje k efektivní návazné práci bez potřeby dalších úprav.


← Zpět na blog